Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Find en CED-medarbejder

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Aagesen, Birthe Projektleder baagesen@au.dk +4521730612 1483, 625
Adolfsen, Nina AC-fuldmægtig na@au.dk +4593508379 3210, 03.065
Alsholm, Anne-Mette It-konsulent aalsholm@au.dk +4587164734 1326, 315
Andersen, Camilla Studentermedhjælper INCUBA Skejby, bygn. B
Andersen, Mathias Elmose Educational it producer elmose@au.dk +4587166028 1326, 319
Andersen, Mathilde AC-fuldmægtig m.andersen@au.dk +4542662471 1483, 631
Asmussen, Alberte Borne Studentermedhjælper alberteborne@au.dk 1483, 648
Balslev, Birgitte Forretningskonsulent biba@au.dk +4587152835 1910, 132
Bech, Christian Winther It-koordinator cwbech@au.dk +4521669706 1483, 618
Bjælde, Ole Eggers Undervisningsudvikler, ph.d. i astrofysik oeb@au.dk +4526350766 3210, 03.060
Christensen, Anders Vinding Specialkonsulent avc@au.dk +4540878294 1483, 645
Christensen, Mette Krogh Lektor mkc@cesu.au.dk +4593509038 INCUBA, Skejby, B.124
Cozart, Stacey Marie Chefkonsulent smc@au.dk +4587162938 1483, 620
Dahl, Mads Ronald MSc, PhD, MI, Specialkonsulent wiz@au.dk +4561278942 INCUBA, Skejby, B.112
Elving, Pernille Risør Udviklingskonsulent prelving@au.dk +4542234221
Facius, Julie Lykke Administrativ medarbejder jlf@au.dk +4587166029 1326, 331
Felby, Laura Cordes Ph.d.-studerende lcf@au.dk +4528129330 1483, 623
Folmer, Laura Horsfall Studentermedhjælper laurafolmer@math.au.dk 3210, 03.065
Frederiksen, Anna Blok Studentermedhjælper annabf@au.dk INCUBA, Skejby
Færgemann, Helle Meibom Specialkonsulent hmf@au.dk +4560202621 1483, 623
Gamborg, Maria Louise Ph.d.-studerende gamborg@au.dk
Gislev Kjærsgaard, Tom Udviklingskonsulent tgislev@au.dk +4593508484 1483, 621
Godsk, Mikkel Undervisningsudvikler godsk@au.dk +4527782800 3210, 03.060
Hansen, Janne Saltoft Specialkonsulent jsh@au.dk +4521844530 INCUBA, Skejby, B.113
Hedegaard, Sille Marie Nyhus Studentermedhjælper 1323
Hougaard, Rikke Frøhlich Undervisningsudvikler rff@au.dk +4521338126 3210, 03.060
Hvid, Daniel Labagent danielhvid@au.dk +4593508603 3210, 03.213
Hyldig, Anders Funktionschef ahyldig@au.dk +4593521100 1910, 132
Jacobsen, Emma Nørgaard Studentermedhjælper enj@au.dk 1483, 648
Jakobsen, Mikkel Lemme Studentermedhjælper 1323
Jelsbak, Vibe Alopaeus Projektleder vibe@au.dk +4521186372 3210, 03.065
Jensen, Emma Kyed Studentermedhjælper 1323
Jensen, Rikke Amalie Agergaard Postdoc rjensen@au.dk
Jensen, Thomas Forskningsårsstuderende thjen@clin.au.dk
Johansen, Sofia Majse Samsøe Studentermedhjælper sofia.m.s.johansen@au.dk INCUBA, Skejby
Jørgensen, Tove Hedegaard Lektor tove.jorgensen@bio.au.dk +4593508003 1540, 218
Jønshøj, Bente Sekretariatsleder bjonshoj@au.dk +4587161951 1483, 645
Kaels, Casper Lerche Studentermedhjælper lerka@au.dk INCUBA, Skejby
Keiding, Tina Bering Funktionschef tbkeiding@au.dk +4524424656
Kiel, David AC-fuldmægtig kiel@au.dk +4528760886 1910, 132
Kjær, Louise Binow Ph.d.-studerende louise@cesu.au.dk +4593509050
Kragh, Aia Studentermedhjælper aiakragh@au.dk 1483, 633
Kristiansen, Bente Chefkonsulent bentek@au.dk +4593521860 C, 012
Kærsgaard, Jens Laurs Pædagogisk konsulent jenslaurs@au.dk +4593509034 INCUBA, Skejby, B.113
Larsen, Anders Hjortskov Udviklingskonsulent ahlarsen@au.dk +4542318704 1483, 631
Lassesen, Berit Lektor belas@au.dk +4587165357 1326, 325
Lauritzen, Kasper AC-medarbejder kalau@au.dk +4593522105 INCUBA Skejby, B.113
Lindberg, Annika Büchert Undervisningsudvikler annikabl@au.dk +4560202756 3210, 03.060
Luther, Anne Systemforvalter anl@au.dk +4587152838 1910, 132
Musaeus, Peter Lektor petermus@au.dk +4560841971 INCUBA, Skejby, B.125