Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Find en CED-medarbejder

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Aagesen, Birthe Projektleder baagesen@au.dk +4521730612 1911, 420
Adolfsen, Nina AC-fuldmægtig na@au.dk +4593508379 1911, 235
Alsholm, Anne-Mette It-konsulent aalsholm@au.dk +4587164734 1910, 132
Andersen, Mathias Elmose Educational it producer elmose@au.dk +4587166028 1326, 319
Andersen, Mathilde AC-fuldmægtig m.andersen@au.dk +4542662471 1911, 339
Balslev, Birgitte Forretningskonsulent biba@au.dk +4587152835 1910, 132
Bech, Christian Winther It-koordinator cwbech@au.dk +4521669706 1910, 128
Bjælde, Ole Eggers Undervisningsudvikler, ph.d. i astrofysik oeb@au.dk +4526350766 1911, 417
Christensen, Anders Vinding Specialkonsulent avc@au.dk +4540878294 1911, 236
Christensen, Mette Krogh Lektor mette.k.christensen@au.dk +4593509038 1911, 428
Cozart, Stacey Marie Chefkonsulent smc@au.dk +4560704698 1911, 417
Dahl, Mads Ronald MSc, PhD, MI, Specialkonsulent wiz@au.dk +4561278942 1911, 328
Elving, Pernille Risør Udviklingskonsulent prelving@au.dk +4542234221 1911, 134
Facius, Julie Lykke Administrativ medarbejder jlf@au.dk +4593522361 1911, 233
Felby, Laura Cordes Ph.d.-studerende lcf@au.dk +4528129330 1483, 623
Færgemann, Helle Meibom Specialkonsulent hmf@au.dk +4560202621 1911, 333
Gamborg, Maria Louise Ph.d.-studerende gamborg@au.dk
Gislev Kjærsgaard, Tom Udviklingskonsulent tgislev@au.dk +4593508484 1911, 417
Godsk, Mikkel Undervisningsudvikler godsk@au.dk +4527782800 1911, 420
Hansen, Janne Saltoft Chefkonsulent jsh@au.dk +4521844530 1910, 128
Hansen, Rasmus It-medarbejder rasmushansen@au.dk 1911, 134
Hedegaard, Sille Marie Nyhus Studentermedhjælper sillenyhus@au.dk 1911, 134
Hougaard, Rikke Frøhlich Undervisningsudvikler rff@au.dk +4521338126 1911, 425
Hvid, Daniel Labagent danielhvid@au.dk +4593508603 1910
Hyldig, Anders Funktionschef ahyldig@au.dk +4593521100 1910, 132
Jacobsen, Emma Nørgaard Studentermedhjælper enj@au.dk 1483, 648
Jelsbak, Vibe Alopaeus Projektleder vibe@au.dk +4521186372 1911, 333
Jensen, Emma Kyed Studentermedhjælper emje@au.dk 1911, 232
Jensen, Tine Bjerregaard Studentermedhjælper tinebj@au.dk 1911, 232
Johansen, Sofia Majse Samsøe Studentermedhjælper smsj@au.dk 1911, 134
Jørgensen, Tove Hedegaard Lektor tove.jorgensen@bio.au.dk +4593508003 1540, 218
Jønshøj, Bente Sekretariatsleder bjonshoj@au.dk +4521551419 1911, 234
Kaels, Casper Lerche Studentermedhjælper lerka@au.dk 1911, 134
Keiding, Tina Bering Funktionschef tbkeiding@au.dk +4524424656 1911, 326
Kiel, David AC-fuldmægtig kiel@au.dk +4528760886 1910
Kjær, Louise Binow Ph.d.-studerende louisebk@au.dk +4593509050
Kristensen, Gustav Lindberg Studentermedhjælper gukr@au.dk 1911, 134
Kristiansen, Bente Chefkonsulent bentek@au.dk +4593521860 B, 305
Kærsgaard, Jens Laurs Pædagogisk konsulent jenslaurs@au.dk +4593509034 1911, 433
Larsen, Anders Hjortskov Udviklingskonsulent ahlarsen@au.dk +4542318704 1911, 429
Lassesen, Berit Lektor belas@au.dk +4587165357 1911, 426
Lauritzen, Kasper AC-medarbejder kalau@au.dk +4593522105 1911, 134
Lindberg, Annika Büchert Undervisningsudvikler annikabl@au.dk +4560202756 1911, 433
Luther, Anne Systemforvalter anl@au.dk +4525377505 1910, 132
Musaeus, Peter Lektor petermus@au.dk +4560841971 1911, 330
Møller, Karen Louise Specialkonsulent klmoeller@au.dk +4550822681 1911, 420
Mørcke, Anne Mette Centerleder morcke@au.dk +4551447574 1911, 227
Nielsen, Karl-Johan Schmidt Videnskabelig assistent kjsn@au.dk +4522459677 1911, 432
Nielsen, Lone Folmer Centersekretær lofo@au.dk +4593509044 1911, 235
Nielsen, Thomas Feldskov Studentermedhjælper tfn@au.dk 1911, 134